ZAVOLAJTE SI NA KONZULTÁCIU A CENOVÝ ODHAD.

Maľovanie

Práce ohľadom maľovania spočívajú v dôkladnej príprave priestoru – zakrývanie vecí a podláh ochrannými fóliami ak je to potrebné. Následne si povrch pripravíme- zbavíme sa prachu, nečistôt a iných nerovností diery / praskliny ak sa na povrchu nachádzajú.

Ako prvé nanášame penetračný náter a po je zaschnutí (ideálne 24 hodín) začíname so samotným maľovaním. Každú stenu maľujeme dva krát a dbáme najmä na problematické miesta – steny/stropy, ktoré sú zatečené, či so sklonom k plesniveniu.

Vzhľadom na to volíme špeciálne farby, ktoré svojím zložením týmto nežiadúcim účinkom zabraňujú. Pri výbere správneho odtieňu farby sa môžete inšpirovať z rôznych zdrojov. Či už ide o Vaše obľúbené farby, súčasné trendy, alebo preferujete minimalistickú bielu, je to len na Vás. Náš vzorkovník ponúka veľké množstvo farieb a veríme, že v ňom nájdete ten správny odtieň.Nátery:

Povrchy vyžadujúce úpravu špeciálnymi nátermi – ako napríklad železo, drevo, okná, vykonávame takisto so špeciálnymi lakmi na to určenými. Postup práce pri takýchto povrchoch spočíva vo vybrúsení, tmelení a následnom samotnom lakovaní.

Dôležité je tu potom dbať o starostlivosť takto natretého povrchu – najmä drevo, často totiž dochádza k jeho znehodnoteniu (hmyz-červotoč, poveternostné vplyvy). Drevo má taktiež viaceré úžitkové vlastnosti – je pevné, odolné, elastické, prirodzene rozmanité a ľahko spracovateľné. Je trvalé a má tiež vynikajúce izolačné vlastnosti a rozhodne si zaslúži kvalitnú starostlivosť.

Čo sa týka povrchov ako sú kovy, obzvlášť v exteriéri, je z dôvodu ich hrdzavenia potrebná vyhovujúca ochrana. Okrem toho, natreté kovové povrchy môžu zostať po natretí aj oveľa príjemnejšie.

Pre zostavenie cenovej ponuky nám napíšte predstavu práce,
ktorú si prajete vykonať.

V krátkej dobe Vás budeme kontaktovať.

Cenová ponuka

Potrebujete poradiť? Zavolajte nám: +421 919 359 561