ZAVOLAJTE SI NA KONZULTÁCIU A CENOVÝ ODHAD.

Firma Color Mal

Vznikla z dlhoročných skúseností v oblasti profesionálneho maľovania. Roky praxe získané i prácou v zahraničí prispeli ku vyššej špecifikácií znalosti ohľadom našich služieb pre Vás. Preto je pre nás prvoradá Vaša spokojnosť, ktorá vychádza z našej zodpovednosti, spoľahlivosti a kvality.

Maliarske
práce

Na maliarske práce využívame farby najvyššej kvality s ktorými máme dlhoročné skúsenosti a samozrejmosťou je garancia záruky na odvedené práce. K dispozícií máme mnoho farieb z farebných odtieňov a preto žiadna Vaša požiadavka nie je pre nás nereálna. Radi Vám všetko bezplatne objasníme a vysvetlíme a nájdeme tak spoločnú cestu k Vašej stopercentnej spokojnosti.

Viac info

Nátery, stierkovanie a tapetovanie

Realizujeme práce ohľadom maľovania - nátery, stierkovania a tapetovania. Tieto práce vykonávame v bytoch, rodinných domoch, administratívnych budovách, či iných priestoroch – chaty, altánky, prístrešky. Neváhajte nás preto kontaktovať ohľadom akejkoľvek požiadavky.

Viac info

Najväčšie množstvo prác

vykonávame v Bratislave a v blízkom okolí (Záhorie, Senec, Trnava)

Referencie

Služby

Maľovanie - nátery

Práce ohľadom maľovania spočívajú v dôkladnej príprave priestoru – zakrývanie vecí a podláh ochrannými fóliami ak je to potrebné.

Viac info

Stierky

Stierkovanie nám slúži k dosiahnutiu hladkého povrchu stien. Je to zložitý proces a preto si dávame na ňom záležať.

Viac info

Tapety

Jedným zo spôsobov oživenia a skrášlenia interiéru sú aj tapety, ktoré stenám dodávajú dizajn s nádychom luxusu.

Viac info

Potrebujete poradiť? Zavolajte nám: +421 919 359 561